ساندویچ پانل دیواری در یزد

ساندویچ پانل دیواری در یزد

ساندویچ پانل‌های دیواری که به صورت دیوار پیش ساخته و به جای مصالحی همچون سیمان و آجر به کار می‌روند در بسیاری از نقاط شهر یزد همچون سردخانه‌ها، واحدهای امدادی، درمانگاه‌ها، ساختمان‌های اداری، هتل‌ها، دیوار سالن‌های تولید، سوله و انبارها به کار گرفته شده است.

این پانل‌ها به صورت دو رو صاف و آجدار جهت افزایش مقاومت و استحکام سازه تولید می‌شوند. ساندویچ پانل‌ دیواری در یزد با استفاده از مواد اولیه درجه یک و با کیفیت ، همراه با به روزترین و مجهزترین دستگاه‌ها و ماشین آلات طراحی و ساخته می‌شود.

مقاومت بالای این پانل‌ها امکان مقاومت و تحمل سازه در برابر بارهای کششی، خمشی و برشی را فراهم می‌‌کند. ساندویچ پانل‌ دیواری در یزد در سه نوع ساندویچ پانل پشم سنگ، ساندویچ پانل پلی اورتان و ساندویچ پانل پلی استایرن همراه با ورق آلوزینک، گالوانیزه و بعضا ورق کامپوزیت جهت نما عرضه می‌شود.

ساندویچ پانل‌های دیواری را به صورت عمودی و توسط پیچ‌های سرمته‌ای، نبشی و ناودانی به یکدیگر و به اسکلت و شاسی ساختمان متصل می‌کنند.

جهت دریافت اطلاعات بیشتر از قیمت هر متر مربع ساندویچ پانل دیواری در یزد به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در یزد مراجعه فرمایید. از همراهی شما سپاسگزاریم

ساندویچ پانل دیواری در یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *