انواع ساندویچ پانل

انواع ساندویچ پانل

ساندویچ پانل‌ها که از دسته مصالح ساختمانی پیش ساخته و محبوب به شمار می‌‌روند امروزه به دلیل شناخت مزیت‌های فراوان آن مورد توجه شمار زیادی از کارفرمایان و پیمانکاران قرار گرفته است.

ساندویچ پانل‌ها به تدریج جایگزین مصالح سنتی شده و به دلیل پیش ساخته بودن زمان ساخت و ساز را به طرز چشمگیری کاهش می‌دهند، علاوه بر این تولید ضایعات و نخاله همانند سیمان و آجر نداشته و در کاهش هزینه‌‌های ساخت نیز تاثیر بسزایی دارند.ساندویچ پنل‌ها به صورت کلی در دو نوع:
سقفی
دیواری

طراحی و تولید می‌‌شوند. این سازه‌ها انواع گوناگونی متناسب با نوع کاربری محل مورد استفاده دارند بنابراین از این پانل‌ها در بسیاری از اماکن که قصد دارند سازه‌ای مقاوم، مستحکم، عایق کاری شده و مطابق با استانداردهای لازم را داشته باشند استفاده می‌شود.

پانل‌های ساندویچی را در ساخت ساختمان‌های مسکونی، اداری، سازه‌های فلزی، کارخانجات صنعتی، سردخانه‌ها، اتاق تمیز، سوله‌ها، سیلوها، فروشگاه‌ها، مراکز درمانی، بیمارستان‌‌ها و…به کار می‌برند همچنین ساندویچ پانل‌ها تنها متریال و مصالحی هستند که استفاده از آنها در کانکس قابلیت جابه جایی و حمل و نقل را به کانکس می‌بخشد.

بنابراین اگر کمی با دقت بیشتر بنگریم می‌بینیم که این سازه‌ها در نقاط زیادی از زندگی شهری جهت آسایش و رفاه حال انسان‌ها استفاده شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و قیمت ساندویچ پانل در یزد به صفحه مربوطه در سایت ساندویچ پانل در یزد مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *