ساندویچ پانل در یزد

ساندویچ پانل در استان یزد

موقعیت جغرافیایی استان یزد

استان یزد به مرکزیت شهرستان یزد در مرکز ایران واقع شده است.این شهر قدمتی دیرینه داشته و جالب است بدانید که نخستین صندوق امانات جهان در این شهر افتتاح شد.وجود حسینیه‌های متعدد و بزرگ در این شهر سبب شد تا لقب حسینیه ایران به خود بگیرد.

بافت تاریخی این شهر به عنوان آثار ملی به ثبت رسیده است علاوه بر این معماری و بافت سنتی این شهر در فهرست جهانی یونسکو نیز به ثبت رسیده است.

مکان‌های گردشگری و تاریخی بسیاری در این شهر وجود دارد که هر کدام پیشینه‌‌ای کهن و داستانی پند آموز در دل خود دارد ازجمله این مکان‌ها می‌توان به بازار قیصریه، بازار کاشی گری، بازار مسگری، مسجد جامع یزد، مسجد سرربرگ و …اشاره کرد.

همچنین معماری خاص کویری شهر یزد مانند مناره‌ها و بادگیرها این شهر را متمایز کرده است. صنایع و اقتصاد این استان نیز به صنایعی همچون نساجی فرش، فولاد و معادن آهن، معادن زغال سنگ، کارخانجات کاشی و… وابسته است.صنایع دستی این استان نیز منسوجات، تولیدات و پارچه‌ای و پخت انواع شیرینی را در برمی‌گیرد.

ساندویچ پانل در استان یزد

با توجه به پیشرفت علوم در تمام زمینه‌‌ها، صنعت ساخت و ساز نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. امروزه در بیشتر مکان‌ها، در زمینه ساخت از ساندویچ پانل و سازه‌های پیش ساخته جهت بهبود کیفیت سازه و همچنین کوتاه شدن زمان اجرای پروژه استفاده می‌شود.

علاوه بر این، مزیت مهم و قابل توجه ساندویچ پانل‌ها که مساله مورد نظر هر سازنده و پیمانکاری است، کاهش هزینه‌های ساخت سازه می‌باشد. زیرا بواسطه کاهش زمان ساخت، هزینه‌های ناشی از افزایش قیمت مصالح و دستمزد نیروهای انسانی بیشتر، کاهش پیدا خواهد کرد.

ساندویچ پانل‌ در استان یزد از نوع ساندویچ پانل پشم سنگ، پلی اورتان و پلی استایرن به همراه ورق‌های فلزی از جنس گالوانیزه و یا آلوزینک می‌‌باشد. قیمت ساندویچ پانل در استان یزد بسیار مقرون به صرفه و متناسب با هر بودجه و توانی است.

ساندویچ پانل در استان یزد در شهرهایی همچون یزد، میبد، اردکان، بافق، اشکذر و تفت استفاده بیشتری از سوی کارفرمایان و پیمانکاران داشته است.

مزایای ساندویچ پانل در یزد

  • ساندویچ پانل‌های سقفی و دیواری استفاده شده در استان یزد دارای مزیت‌هایی همچون:
  • مقاومت در برابر زلزله و آتش سوزی
  • مقاومت و استحکام فیزیکی و مکانیکی بالا
  • عایق در برابر گرما، سرما
  • تنوع در طرح و رنگ

موارد استفاده ساندویچ پانل در یزد

  • پوشش سقف سوله
  • ساخت کانکس و ویلا
  • آشیانه هواپیما
  • ساختمان‌های صنعتی

جهت خرید ساندویچ پانل در استان یزد می‌توانید با کارشناسان فروش در واحد مربوطه در ارتباط باشید تا از مشاوره رایگان آنها بهره مند شده و خریدی بهینه متناسب با نوع کاربری مد نظر خود داشته باشید.

ساندویچ پانل در یزد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *