کاربرد ساندویچ پانل در اتاق حمل بار

کاربرد ساندویچ پانل در اتاق حمل بار

اتاق های حمل بار نیز یکی دیگر از سازه های پیش ساخته به شمار می رود. این اتاق‌ها بر روی کامیون، کامیونت و یا نیسان نصب شده و جهت حمل و نقل و جا به جایی کالاهای مورد نیاز مردم به سراسر کشور کاربرد دارد.

در ساخت این اتاق‌ها به دلیل نوع کاربری، حمل و نگهداری برخی کالاهای حساس مانند مواد غذایی و همچنین ایجاد مقاومت و استحکام مکانیکی در برابر ناهمواری‌ها و پیچ و خم های جاده از ساندویچ پانل‌‌‌ها استفاده می شود.

استفاده از ساندویچ پانل‌ها با توجه به ویژگی های ساختاری پانل‌ها سبب عایق بندی و ایزوله شدن اتاق در برابر ورود هرگونه آلودگی، باکتری و ذرات و گرد و غبار می باشد.

پوشش بدنه و سقف از جنس عایق پلی اورتان دو رو ورق پیش رنگ شده می باشد، کف از جنس آهن آجدار، درب عقب دو لنگه همراه با سه لولا از جنس چوب چند لایه، همراه با ورق آلوزینک و دارای عایق بندی پی وی سی با لاستیک مخصوص می باشد.

اتاق حمل بار نیز مانند دیگر سازه های پیش ساخته کاربری های گوناگونی از جمله: اتاق حمل بار یخچالی، چادری، حمل نوشابه، حمل جوجه،رستوران متحرک و… دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از مشخصات و دیگر کاربرد‌های ساندویچ پانل مانند کاربرد ساندویچ پانل در سوله سازی به آدرس لینک شده در سایت ساندویچ پانل در یزد مراجعه فرمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *